בסוד קולות רבים

שאלות נפוצות

בסוד קולות רבים
בסוד קולות רביםבסוד קולות רבים
אני רוצה לקנות כרטיס גם למופע הפתיחה וגם לאירועי הלילה השני. מה עלי לעשות?

נשמח לראותך בכל אירועי הפסטיבל. יש ללחוץ על כפתור הרכישה במופע הערב הראשון, לסמן את מספר הכרטיסים המבוקשים ולהוסיפם לסל . לשוב אל תכנית הערב השני, ללחוץ על כפתור הרכישה, לסמן גם כאן את מספר הכרטיסים הרצויים, להוסיפם אל הסל. הסכום יתעדכן בהתאם.

אני רוצה להגיע ללילה השני של הפסטיבל. האם עלי לבחור סדנה?

אין צורך להזמין מקום מראש לסדנה. ניתן להגיע ולהצטרף לסדנה הרצויה על בסיס מקום פנוי. אנו ממליצים לעיין בתוכן הסדנאות מראש ולחסוך את זמן ההתלבטות במקום.

אני רוצה להגיע רק למופע בלילה השני ולא להשתתף בהמשך הערב, האם יש מחיר מוזל?

לא. רכישת כרטיס ללילה השני מקנה אפשרות כניסה לכל אירועי הערב או לחלקם. לבחירתך.

האם עלי להדפיס את הכרטיס שרכשתי?

כרטיסים דיגיטליים נשלחו אל תיבת המייל אותה הזנת בעת רכישת הכרטיסים וגם הודעת SMS נשלחה אל מספרך הסלולארי. יש להציגם בכניסה לפסטיבל.

כמה סוגי כרטיסים קיימים בפסטיבל ומה כולל כל כרטיס?

בפסטיבל השנה ישנם שני סוגי כרטיסים. כרטיס למופע הפתיחה (תפילה אישית-שלומי שבן מארח את נינט טייב) ב-01/02 מקנה לך כניסה למופע זה בלבד. כרטיס ללילה השני (02/02) מקנה לך כניסה לכל אירועי הלילה הכוללים - מופע של מארק אליהו מארח את דודו טסה, סדנה ממבחר הסדנאות, מופע הסיום "בנאת אל ימן".

האם יש מקום לרכישת מזון ושתיה בפסטיבל?

בהחלט. מחכה לך מתחם קולינרי נעים בו ניתן לשבת וליהנות ממאכלי עדות, נשנושים, שתיה חמה וקרה לאורך כל שעות הפסטיבל. המחירון במקום.

קניתי כרטיס, האם אוכל לבטלו?

ניתן לבטל עסקה עד 48 שעות לפני מועד האירוע באמצעות המוקד הטלפוני של הפסטיבל בטל': 074-7336352. ביטול העסקאות בהתאם לתקנות הגנת הצרכן התשע"א וחוק הגנת הצרכן התשמ"א.


היכן ניתן לחנות את הרכב?

כניסת רכבים לתוך קמפוס גבעת רם אינה אפשרית. ניתן לחנות את הרכב בחנייה הצמודה לכניסה לקמפוס, ללא עלות, ולהכנס בשער להולכי רגל. הספרייה נמצאת במרחק כמה דקות הליכה מכניסה זו.

בסוד קולות רביםבסוד קולות רבים